کودکان معلول

در این صفحه تعداد 45 مقاله تخصصی درباره کودکان معلول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کودکان معلول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کودکان معلول; Health of individuals with disabilities; Children with disabilities; Rehabilitation; Daily activities; Saúde da pessoa com deficiência; Crianças com deficiência; Reabilitação; Atividades cotidianas;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کودکان معلول; Child; Children with disabilities; Environmental; Infant; Rehabilitation; Social participation; CHIEF-CP; Craig Hospital Inventory of Environmental Factors - Child and Parent Version; ICF-CY; International Classification of Functioning, Disability, and