دایره المعارف

در این صفحه تعداد 69 مقاله تخصصی درباره دایره المعارف که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دایره المعارف (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دایره المعارف; PCA; principal component analysis; GPA; Generalised Procruste Analysis; SSR; Simple Sequence Repeat; AFLP; Amplified Fragment Length Polymorphism; SRAP; Sequence-Related Amplified Polymorphism; Circ; Circularity; AR; Aspect Ratio; UPGMA; Unweighted Pair G
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دایره المعارف; Sustainability profit; Macroeconomic perspectives; Renewable energy supply network; Synthesis of production systems; Circularity; Circularity indicators;