کلاتین

در این صفحه تعداد 120 مقاله تخصصی درباره کلاتین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کلاتین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کلاتین; AP-2; adaptor protein complex 2; CHC; clathrin heavy chain; CLASP; clathrin-associated sorting proteins; Dyn2; dynamin 2; ENTH; epsin N-terminal homology; HRG; heregulin; UIM; ubiquitin interacting motif; ErbB3; Endocytosis; Clathrin; Epsin; Ubiquitin;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کلاتین; Arabidopsis; Salt stress; Aquaporin; Endocytosis; Clathrin; BFA; Brefeldin A; CIE; clathrin independent endocytosis; CLSM; confocal laser scanning microscope; CME; clathrin-mediated endocytosis; DMSO; Dimethyl Sulfoxide; FIR; fluorescent intensity ratio;