اکوسیستم ساحلی

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره اکوسیستم ساحلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اکوسیستم ساحلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکوسیستم ساحلی; Phytosociology; Coastal ecosystem; Gaussian Mixture Density Modelling; Gaussian Process Regression; Indicator values; Probability Density Function; Optical airborne remote sensing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اکوسیستم ساحلی; Barnacles; Climate change; Climatic perturbation; Coastal ecosystem; El Niño; ENSO; La Niña; Long-term time series; Mussels; NPGO; Oregon; PDO; Recruitment; Rocky intertidal; Spatial scale