تعلیق کلوئیدی

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره تعلیق کلوئیدی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تعلیق کلوئیدی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعلیق کلوئیدی; Finite ion size; Colloidal suspensions; Electric double layer; Electrophoretic mobility; Conductivity increment; Permittivity increment; Bikerman equation; Carnahan–Starling equation
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تعلیق کلوئیدی; 47.57. E; 47.57.Qk; 47.65.-d; 66.20.Cy; 67.25.dk; 11.25.-w; 12.38.-t; 14.80.Hv; 47.10 Df; Colloidal suspensions; Generalized Stokes-Einstein relation; Hydrodynamics and hydrodynamic screening; Bose-Einstein condensation; London equation; Ginzburg-La