غشای کامپوزیت

در این صفحه تعداد 657 مقاله تخصصی درباره غشای کامپوزیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI غشای کامپوزیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غشای کامپوزیت; ZCF; Zeolite-carbonaceous-frames; ZCCM; Zeolite-carbonaceous composite membrane; IPN; Interpenetrating network; NPB; NaY powder-packed bed; CCM; Pristine carbonaceous membranes (without Nay and glass fiber); PAHs; Polycyclic aromatic hydrocarbons; GF; gla
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: غشای کامپوزیت; BPA; bisphenol A; SA; stearyl acrylate; HEA; hydroxyethyl acrylate; PVDF; polyvinylidene fluoride; PP; polypropylene; EDCs; endocrine disrupting compounds; PAEs; phthalate acid esters; DMP; dimethyl phthalate; DBP; dibutyl phthalate; DOP; dioctyl phthalat