محاسبات مطالعه

در این صفحه تعداد 85 مقاله تخصصی درباره محاسبات مطالعه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محاسبات مطالعه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاسبات مطالعه; Tripodal receptor; C3 symmetric; Fluoride binding; Triazole; Click chemistry; CH⋯anion interaction; Preorganised shape; Density functional theory; Computational study;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاسبات مطالعه; MTT; 3-(4,5-dimethylthiazole-2-yl)-2,5-diphenyltetrazolium bromide; TI; therapeutic index; RT; room temperature; IBD; iodoso benzene diacetate; ACN; acetonitrile; IN CCD; integrase catalytic core domain; Labdane analogs; o-Quinol-catechol-hydroquinone