روابط سازمانی

در این صفحه تعداد 112 مقاله تخصصی درباره روابط سازمانی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI روابط سازمانی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روابط سازمانی; Constitutive relations; Thermodynamics; Elasticity; Plasticity; Granular material; Micromechanics; A; second-order fabric tensor; c; c th inter-particle contact; D; dilatancy parameter at inter-particle contact; d50; grain size corresponds to 50% pass by
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روابط سازمانی; Thermodynamically consistent; Thermoelasticity; Energetic and dissipative flux component; Constitutive relations; Lyapunov function;