مداوم

در این صفحه تعداد 215 مقاله تخصصی درباره مداوم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مداوم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مداوم; Layer-by-later self-assembly; Continuous; Polydiallyldimethylammonium chloride PDADMAC; Polystyrenesulfonate PSS; Lambda carrageenan; Poly-l-lysine; Nano-capsules; Calcium phosphate;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مداوم; ANOVA; analysis of variance; CAR; conditioned avoidance response; CS; conditioned stimulus; CONT; continuous; HAL; haloperidol; HAL-0.05 INT; intermittent haloperidol 0.05 mg/kg; HAL-0.25 CONT; continuous HAL 0.25 mg/kg/day; INT; intermittent; PND; postna