مس (II)

در این صفحه تعداد 899 مقاله تخصصی درباره مس (II) که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مس (II) (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مس (II); Anthraquinone; Chemosensor; Copper(II); Mercury(II); Langmuir monolayer; LB film; Polymer film; Test strips; UV-vis reflection absorption spectra of monolayer; Complexation at the interface;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مس (II); Complex 1A or [Cu2(h2imi)Cl4]; Copper(II) complex synthesized from CuCl2 and 2-imidazolyl hydrazone; Complex 1B or [Cu3Cl4(h2imi−)2H2O]; Crystal structure of the copper(II) complex synthesized from CuCl2 and 2-imidazolyl hydrazone; Complex 2A or [Cu3(h4