یون های مس

در این صفحه تعداد 188 مقاله تخصصی درباره یون های مس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI یون های مس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یون های مس; NMR; Nuclear magnetic resonace; DIPPMPO; 5-Diisopropoxyphosphoryl-5-methyl-1-pyrroline-N-oxide; ROS; Reactive oxygen species; EDTA; Ethylenediaminetetraacetic acid; IDS; Tetrasodium-iminodisuccinate; EDDS; Ethylenediamine-N, N′-disuccinic acid; ICP-OES;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: یون های مس; Copper ions; Olfactory epithelium; Olfactory sensory neurons; Crypt cells; Olfactory recovery; Zebrafish; Immunohistochemistry;