کرکسا

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره کرکسا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کرکسا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کرکسا; Miogypsinidés; Corse; Sardaigne; Littoral marseillais; Aquitanien; Burdigalien; Langhien; PaléoendémismeMiogypsinidae; Corsica; Sardinia; Western coast of Marseille; Aquitanian; Burdigalian; Langhian; Palaeoendemism
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کرکسا; Sr–Nd–Pb isotopes; Trace elements; Lamproite; Shoshonite; Calc-alkaline rocks; Western Alps; Corsica; Murcia-Almeria; Tuscany; Western Mediterranean Basin; Geodynamics