نوکلئوز Cosmogenic

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره نوکلئوز Cosmogenic که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نوکلئوز Cosmogenic (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوکلئوز Cosmogenic; New Zealand; West Coast; Late Pleistocene; Glacial geomorphology; Palaeoclimate; Last glacial maximum; Exposure dating; Cosmogenic nuclide; 10Be; 36Cl
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوکلئوز Cosmogenic; Last Glacial Maximum; Southern Ocean; Glacier; Geomorphology; 10Be; Surface-exposure dating; Cosmogenic nuclide; Paleoclimatology; Southern Alps; New Zealand; Antarctica; Patagonia; Glaciology; Snowline; Last Glacial termination