تشخیص کراک

در این صفحه تعداد 154 مقاله تخصصی درباره تشخیص کراک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تشخیص کراک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص کراک; B; beam width; CPM; cemented pavement material; CTB; cement-treated base; DFOS; distributed fibre optic sensor; Edesign; design modulus; Eflex; flexural modulus; Esecant; secant flexural modulus; GP; general purpose; H; beam height; HRB; Holcim road base;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تشخیص کراک; Funciones de Green; Detección de grietas; Ondas de Rayleigh; Método de elementos frontera; Cocientes espectrales; Teorema de Somigliana; Picos de resonanciaGreen's functions; Crack detection; Rayleigh's waves; Boundary element method; Spectral ratio; Somi