مدل سازی محصول

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره مدل سازی محصول که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل سازی محصول (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی محصول; Crop modeling; Drought; Potato; Water use efficiency; Gas exchange; Carbon partitioning; Adaily; daily whole plant net photosynthetic rate (mol CO2 plant−1 d−1 or mol CO2 m−2 d−1); Aseason; whole plant net photosynthetic rate aggregated over
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازی محصول; Climate change; Climate impacts; Agriculture; Bangladesh; Rice; Wheat; Crop modeling; DSSAT; Floods; Sea level rise; Adaptation;