خرچنگ

در این صفحه تعداد 279 مقاله تخصصی درباره خرچنگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خرچنگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خرچنگ; Arthropod; Crustacean; Copepod; Teleost; T-cell; Inflammation; NCCRP-1; non-specific cytotoxic cell receptor protein 1; LsRVs; Lepeophtheirus salmonis rhabdoviruses; TLR; Toll-like receptor; LsVF; LsRV free lice strain; LsV; lice strain carrying both LsRV
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خرچنگ; CV; coefficients of variation; mABS; milli absorbance; MS; mass spectrometry; Crustacean; Food allergy; Enzyme immunoassay; Lateral flow assay;