مسیر تخریب

در این صفحه تعداد 218 مقاله تخصصی درباره مسیر تخریب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مسیر تخریب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر تخریب; PCM; Paracetamol; GAD; gliding arc discharge; COD; chemical oxygen demand; TOC; total organic carbon; HPLC-DAD; high-performance liquid chromatography (HPLC) - diode-array detector (DAD); CECs; contaminants of emerging concern; PPCPs; pharmaceuticals an
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسیر تخریب; Antibiotics; Sulphamethoxazole; 3-Amino-5-methylisoxazole; Biodegradation; Degradation pathway; 3A5MI; 3-amino-5-methylisoxazole; MFC; microbial fuel cell; ESI-Q-TOF/MS; electrospray ionization-quadrupole time-of-flight mass spectrometry; AC; abiotic co