تقلید کردن

در این صفحه تعداد 139 مقاله تخصصی درباره تقلید کردن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تقلید کردن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقلید کردن; Daf; dry ash free; GC; gas chromatograph; FID; flame ionization detector; MS; mass spectrometer; ICP-AES; inductively coupled plasma atomic emission spectroscopy; Sewage sludge; Devolatilization; Pyrolysis; Fluidized bed; modeling;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقلید کردن; AAEM; alkali and alkaline-earth metallic species; ANVT; aromatic non volatile tars; daf; dry and ash free fuel; DSS; dried sewage sludge; FBG; fluidized bed gasification/gasifier; GC/MS; gas chromatography/mass spectrometry; HACA; hydrogen abstraction car