مطالعه DFT

در این صفحه تعداد 152 مقاله تخصصی درباره مطالعه DFT که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مطالعه DFT (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مطالعه DFT; DFT; density functional theory; B3LYP; Becke, three-parameter, Lee-Yang-Parr; BDE; bond dissociation energy; IP; ionization potential; ZPE; zero point energy; NBO; natural bond orbital; IC50; the half-maximal inhibitory concentration; DPPH; 2,2-diphen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مطالعه DFT; Anthracene-2-(2′-Pyridyl)imidazole tecton; CH⋯π interaction; π⋯π interaction; DFT study; Hirshfeld surface analysis; Fluorescence quenching; ICNMPTJGYOSTPH-UHFFFAOYSA-N; RHSQLEZTJXIUCK-UHFFFAOYSA-N; NQRCRSMUMDAGRR-UHFFFAOYSA-N;