سیستم تشخیصی

در این صفحه تعداد 24 مقاله تخصصی درباره سیستم تشخیصی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیستم تشخیصی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم تشخیصی; Automated monitoring system; Stator winding condition; Turbine generator; Diagnostic system; Acoustic method; Emergency; Petri nets; Identification of failures; “Hot” spot analysis; Probabilistic model; stochastic model
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم تشخیصی; Proton exchange membrane fuel cell system; Diagnostic system; Principal component analysis; Fault signal reconstruction; Fuel cell health indexAC, alternating current; ACO, ant colony algorithm; DC–DC, DC–DC converter; EWMA, exponentially weighted moving