شعله اشباع

در این صفحه تعداد 189 مقاله تخصصی درباره شعله اشباع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شعله اشباع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله اشباع; GDI; Coked injector; Spray; Diffusion flame; SEM; ASOI; after start of injection; ATDC; after top dead centre; BTDC; before top dead centre; CAD; crank angle degree; COV; Coefficient of Variation; DCA; deposit control additives; ECU; engine control unit;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شعله اشباع; Perfectly stirred reactor; Diffusion flame; Extinction; Flammability; Fire modeling; AEA; activation energy asymptotics; LES; large eddy simulation; LOC; limiting oxygen concentration; LOI; limiting oxygen index; MEC; minimum extinguishing concentration;