مدل های ارتفاع دیجیتال

در این صفحه تعداد 88 مقاله تخصصی درباره مدل های ارتفاع دیجیتال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل های ارتفاع دیجیتال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل های ارتفاع دیجیتال; DEM; Digital Elevation Models; TLS; Terrestrial Laser Scanning/Scanner; LiDAR; Light Detection and Ranging; DoD; DEM of Difference; RAPCA; Revised Automated Proximity and Conformity Analysis; GIS; Terrestrial laser scanning; Constant drop theory; DEM of d
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل های ارتفاع دیجیتال; Fractional snow covered area; Snow covered extent; Downscaling; Topography; Hillslope scale; Landsat; NDSI; Digital elevation models; Snow remote sensing; Watershed hydrology;