تصویر دیجیتال

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره تصویر دیجیتال که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تصویر دیجیتال (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصویر دیجیتال; Aluminium foam; Open cell; Electro-deposition; Compression test; Digital image; Material properties; Identification;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصویر دیجیتال; Communication; Free-to-use apps; Neurosurgery; Smart phones; Telemedicine; CT; Computed tomography; DI; Digital image; FAN; Free-to-use Apps in Neurosurgery; HMIS; Hospital management information system; MRI; Magnetic resonance imaging; OT; Operating thea