سنتز مستقیم

در این صفحه تعداد 148 مقاله تخصصی درباره سنتز مستقیم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سنتز مستقیم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز مستقیم; Frequency response matching; Reference model; Direct synthesis; Low frequency oscillation; One machine infinite bus (OMIB) system; Proportional-integral power system stabilizer (PI-PSS);
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سنتز مستقیم; AF-SPMR; axial-flow spherical packed-bed membrane reactor; ATR; autothermal reforming; CapEx; capital expenditure; CD; catalytic distillation; CDR; carbon dioxide reforming; CFC; chlorofluorocarbon; CPO; catalytic partial oxidation; CZA; CuO-ZnO-Al2O3