DNA بارکد

در این صفحه تعداد 273 مقاله تخصصی درباره DNA بارکد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI DNA بارکد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: DNA بارکد; Herbal medicine; Shotgun metagenomic sequencing; DNA barcoding; Quality control; ANN; aristolochic acid nephropathy; CRS; chemical reference substances; HMs; herbal medicines; HPLC; high-performance liquid chromatography; HTS; high-throughput sequencing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: DNA بارکد; Animal-mediated dispersal; Dead wood; Decomposition; DNA barcoding; High-throughput sequencing; Insect-vectored dispersal; Polypores; Saproxylic insects; Scanning electron microscopy; Wood-decay fungi;