داکت

در این صفحه تعداد 1425 مقاله تخصصی درباره داکت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI داکت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داکت; Allosteric inhibition; PEF(S); Calpain-1 inhibitors; Structure-based design; Docking; PEF(S); penta-EF hand calcium binding domain; TNS; p-toluidinylnaphthalene-6-sulfonate; CysPc; calpain-like protease domain; kDa; kilo Dalton; SAR; structure activity re
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داکت; Alzheimer's disease; Polyphenol; Ionophoric compound; Amyloid-beta aggregation; Multi-target compound; Reactive oxygen species; Antioxidant; BACE1; Tetrahymena; β-secretase inhibitor; Molecular design; Docking;