داودان

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره داودان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI داودان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داودان; Hydrocarbon selective catalytic reduction; Hydrogen addition; Low temperature; NOx; C3H6, C7H16, C12H26, diesel fuel; HC-SCR; hydrocarbon selective catalytic reduction; NOx; nitrogen oxide; NO; nitric oxide; NO2; nitrogen dioxide; CO2; carbon dioxide; THC
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داودان; bic; bicontinuous phase; cat; catalyst; doce; 1-dodecene; doca; dodecane; GGW; equilibrium; Hyd; hydration to dodecane; HyfoA/B; hydroformylation to n-tridecanal (A) or iso-tridecanal (B); Iso; isomerization; IsoA/B; isomerization to iso-dodecene (A) or 1