لایروبی

در این صفحه تعداد 212 مقاله تخصصی درباره لایروبی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لایروبی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لایروبی; Dredging; Tidal creeks; Bacterial composition; Shigella; Virulence genes; Antibiotic resistance; ARG; Antibiotic resistance genes; EAEC; Enteroaggressive E. coli; EHEC; Enterohaemoragic E. coli; EIEC; Enteroinvasive E. coli; EPEC; Enteropathogenic E. 
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لایروبی; Channel heterogeneity; Dredging; Environmental mitigation; EU Water Framework Directive; Forest management; Habitat quality; Indicator species; Natural stream; Novel ecosystem;