مدت زمان

در این صفحه تعداد 467 مقاله تخصصی درباره مدت زمان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده مدت زمان
مقالات ISI مدت زمان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدت زمان; BGH; basal ganglia hemorrhage; MRI; magnetic resonance imaging; VLSM; voxel-based lesion symptom mapping; Duration; duration from onset of basal ganglia hemorrhage to magnetic resonance image acquisition; AH; affected hemisphere; Volume; volume of the bas
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدت زمان; Resistance training; Heart disease; Physical function; Cardiac rehabilitation; Intensity; Duration; 1RM; 1 repetition maximum; 95% CI; 95% confidence interval; ADL; activities of daily living; AT; aerobic training alone; CHD; coronary heart disease; CT; c