طوفان گرد و غبار

در این صفحه تعداد 137 مقاله تخصصی درباره طوفان گرد و غبار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طوفان گرد و غبار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طوفان گرد و غبار; AQS; United States Environmental Protection Agency's Air Quality System; ADEQ; Arizona Department of Environmental Quality; BLDU; blowing dust; c(PM10); mass concentration of PM10; c(PM2.5); mass concentration of PM2.5; c(TSP); mass concentration of TSP
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طوفان گرد و غبار; Ace; acenaphthene; Acy; acenaphthylene; Anth; anthracene; B[a]An; benzo[a]anthracene; B[a]P; benzo[a]pyrene; B[b]Fl; benzo[b]fluoranthene; B[e]P; benzo[e]pyrene; B[ghi]Pe; benzo[g,h,i]perylene; B[k]F; benzo[k]fluoranthene; Chr; chrysene; DiB[a,h]An; diben