ظرفیت بار زیست محیطی

در این صفحه تعداد 9 مقاله تخصصی درباره ظرفیت بار زیست محیطی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ظرفیت بار زیست محیطی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ظرفیت بار زیست محیطی; EC; ecological carrying capacity; ec; per capita ecological carrying capacity; EF; ecological footprint; ef; per capita ecological footprint; es; per capita ecological surplus; ed; per capita ecological deficit; EII; ecological impact intensity; GDP; Gros
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ظرفیت بار زیست محیطی; Forestry ecological assessment; Ecological security; Ecological carrying capacity; Table-driven approach; Reusable software;