توابع اکوسیستم

در این صفحه تعداد 37 مقاله تخصصی درباره توابع اکوسیستم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توابع اکوسیستم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توابع اکوسیستم; CI; confidence interval; NMDS; non-metric multidimensional scaling; PAC; powdered activated carbon; PERMANOVA; permutational multivariate analysis of variance; SIMPER; similarity percentage analysis; WWTP; wastewater treatment plant; Ecosystem functions;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توابع اکوسیستم; PES; Payments for Ecosystem Services; ES; ecosystem service; ESF; ecosystem functions; ESP; ecosystem service potentials; ESS; ecosystem services; ESB; ecosystem benefits; NGOs; non-governmental organizations; PT; Workers Party; NKMCAP; Noel Kempff Mercad