استرس موثر

در این صفحه تعداد 144 مقاله تخصصی درباره استرس موثر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استرس موثر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرس موثر; Compacted clay; Direct shear test; Friction angles; Shear strength parameters; Triaxial test; MRM; McArthur River Mine; CCL; Compacted Clay Liner; OMC; Optimum Moisture Content; NOEF; North Overburden Emplacement Facility; UC; Unconfined Compression; UU;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرس موثر; Unstabilized rammed earth material; Relative humidity; Suction; Effective stress; Hygroscopic transfer; Structural behaviour;