بزرگان

در این صفحه تعداد 57 مقاله تخصصی درباره بزرگان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI بزرگان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بزرگان; BADL; basic activities of daily living; IADL; instrumental activities of daily living; LOS; life orientation scale; QOL; quality of life; BMI; body mass index; SD; standard deviation; OR; odds ratio; 95%CI; 95% confidence interval; Positive life orientati
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: بزرگان; DLNM; the distributed lag nonlinear model; CI; confidence interval; COPD; chronic obstructive pulmonary disease; BMI; body mass index; ICD-9; Ninth Revision of the International Classification of Diseases; PM2.5; particulate matter with aerodynamic diamet