تخریب الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره تخریب الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تخریب الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخریب الکتروشیمیایی; Chlorophenol; Electrochemical degradation; Specific energy consumption; Current efficiency; Kinetics; Degradation mechanism;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تخریب الکتروشیمیایی; Cs; specific capacitance; CV; cyclic voltammetry; DSA; dimensionally stable anode; EC; electrochemical capacitor; ECD; electrochemical degradation; EDLC; electric-double-layer capacitance; EIS; electrochemical impedance spectroscopy; FDPC; Faradic pseudo-