آب الکترولیز

در این صفحه تعداد 44 مقاله تخصصی درباره آب الکترولیز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آب الکترولیز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب الکترولیز; Diazinon (PubChemCID: 3017); Cyprodinil (PubChemCID: 86367); Phosmet (PubChemCID: 12901); Electrolyzed water; Chlorine; Pesticide residue; Fresh produce; Produce quality;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آب الکترولیز; Electrolyzed water; Ultrasound; Air-dried cells; Coupon; Atomic force microscopy (AFM); Sanitization; Protein leakage; Mechanism; Escherichia coli; Bacteria; Yeasts; Moulds; Stainless steel; Food safety; Organic food; Optical microscopy (OM);