میکروپروب الکترونی

در این صفحه تعداد 89 مقاله تخصصی درباره میکروپروب الکترونی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI میکروپروب الکترونی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروپروب الکترونی; Tetrahedrite; Weathering; Electron microprobe; Tripuhyite; Stibiconite; Carbon, oxygen, copper isotopes; Radiometric dating; Water geochemistry;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: میکروپروب الکترونی; Tephrochronology; Tephra dispersal; Glass shard geochemistry; Principal component analysis; Burney Spring Mountain; Electron microprobe; Rockland; Trego Hot Springs; Hat Creek graben; California