سمیت عصبی

در این صفحه تعداد 213 مقاله تخصصی درباره سمیت عصبی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سمیت عصبی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سمیت عصبی; Retinoic acid; Embryogenesis; Teratogen; Morphogen; Biomarker; Embryotoxicity; Homeostasis; Synthesis; Metabolism; AER; apical ectodermal ridge; AOP; adverse outcome pathway; Bmp; bone morphogenic protein; Col; collagen; CRABP; cellular retinoic acid bind
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سمیت عصبی; Endocannabinoid system; CB1 knockout; Decidua; Embryotoxicity; 2-AG; 2-arachidonoylglycerol; 2-LG; 2-linoleoyl-sn-glycerol; 2-OG; 2-oleoyl-sn-glycerol; AEA; anandamide; AGly; N-arachidonoylglycine; CB1; cannabinoid receptor type 1; CB1-KO; CB1 receptor kn