امیلیانا هاکسلی

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره امیلیانا هاکسلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI امیلیانا هاکسلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: امیلیانا هاکسلی; Coccolithovirus; Metagenome; Algae virus; Emiliania huxleyi virus; EhV; Emiliania huxleyi; Giant virus; Marine metagenomics; Virome; Genomic hyper-variable region; Bloom dynamics; Viral genomic diversity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: امیلیانا هاکسلی; 1N; haploid; 2N; diploid; CAP; canonical analysis of principal coordinates; Chl a; chlorophyll a; compl.; complex; Exp.; exponential; Decl.; declining; deriv.; derivative; F0; initial fluorescence; Fm; maximum fluorescence; GC-MS; gas chromatography-m