هزینه انرژی

در این صفحه تعداد 157 مقاله تخصصی درباره هزینه انرژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هزینه انرژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هزینه انرژی; a; acceleration; ACC/DEC; acceleration/deceleration; arctan; arctangent; (a-v)O2; arterial-venous oxygen difference; CI; confidence interval; CO; cardiac output; COD; change of direction; CON; concentric; EC; energy cost; ECC; eccentric; EE; energy expend
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هزینه انرژی; Rural electrification; Solar home system; Off-grid hybrid system; Lead-acid battery; Lithium-ion battery; Energy cost; Genetic algorithm;