سیاست انرژی

در این صفحه تعداد 899 مقاله تخصصی درباره سیاست انرژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده سیاست انرژی
مقالات ISI سیاست انرژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیاست انرژی; Energy policy; North Sea Offshore Grid; Power system flexibility; Renewable integration; Shapley value; Transmission expansion planning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیاست انرژی; R&D; research and development; NDRC; National Development and Reform Commission; MIIT; Ministry of Industry and Information Technology; NEA; National Energy Administration; MOST; Ministry of Science and Technology; VAT; value-added tax; CECRE; Renewable E