تولید انرژی

در این صفحه تعداد 157 مقاله تخصصی درباره تولید انرژی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تولید انرژی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید انرژی; Urban energy; Smart energy; Renewable energy; Clean power; Energy storage; Smart grid; Avg; average; c; curtailment level; CHP; combined heat and power; COP; coefficient of performance; ETT; electricity-to-thermal energy conversion; P; energy production;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تولید انرژی; AF; anaerobic filter; ATP; adenosine triphosphate; COD; chemical oxygen demand; CSTR; continuous stirred tank reactor; DHAP; dihydroxyacetone phosphate; DW; dry weight; HPB; hydrogen-producing bacteria; HRT; hydraulic retention time; LCFA; long-chain fatt