استرس ها

در این صفحه تعداد 142 مقاله تخصصی درباره استرس ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استرس ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرس ها; AcAlaPNA; N-Acetyl-l-alanyl-p-nitroanilide; AChE; acetylcholinesterase; APH; acylpeptide hydrolase; αNB; alpha-naphthyl butyrate; BChE; butyrylcholinesterase; BTC; S-butyrylthiocholine iodide; CBDP; [2-(o-cresyl)-4H-1,3,2-benzodioxaphosphoran-2-one]; CES
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استرس ها; P450s; cytochrome P450 oxidases; P-gp; permeable-glycoprotein; PBO; piperonyl butoxide; COE; carboxylesterase; GST; glutathion S-transferase; KD; knock down; KDT; knock down time; MDR; multi drug resistance; Anopheles gambiae; Insecticide resistance; Meta