تصفیه آب

در این صفحه تعداد 191 مقاله تخصصی درباره تصفیه آب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تصفیه آب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه آب; Xanthan gum; Carboxymethylation; Etherification; Carboxymethyl xanthan; Physico-chemical properties; Structural characteristics; Rheology
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه آب; BA; benzyl alcohol; BE; benzyl ether; DE; di-benzyl glycerol ether; GLY; glycerol; ME; mono-benzyl glycerol ether; TE; tri-benzyl glycerol ether; W; water; Glycerol; Benzyl alcohol; Etherification; Sulfated zirconia catalysts; Kinetic modeling;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تصفیه آب; Cellulose; Cotton gin waste; Bleaching; CMC; Biowaste; Etherification; Carboxymethyl cellulose (PubChem CID: 6328154); Monochloroacetic acid (PubChem CID: 300); Ethanol (PubChem CID: 702); Methanol (PubChem CID: 887); Sodium hydroxide (PubChem CID: 14798)