مدیریت مبتنی بر شواهد

در این صفحه تعداد 18 مقاله تخصصی درباره مدیریت مبتنی بر شواهد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدیریت مبتنی بر شواهد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت مبتنی بر شواهد; Coastal protection; Conservation; Ecological engineering; Macroalgae; Evidence-based management; Nereia; Threatened species;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدیریت مبتنی بر شواهد; Judgment and decision making; Behavioral decision theory; Overconfidence; Hiring decisions; Personnel selection; Human resource management; Conscientiousness; General mental ability; Unstructured interviews; Evidence-based management