تکتونیک Extensional

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره تکتونیک Extensional که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تکتونیک Extensional (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تکتونیک Extensional; Montagne Noire; Extensional tectonics; S/C mylonite; Orthogneiss; U-Pb geochronology; Variscan orogen; FranceMontagne Noire; Tectonique extensive; Mylonite C/S; Orthogneiss; Géochronologie U-Pb; Orogène varisque; France
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تکتونیک Extensional; Extensional tectonics; Liassic Tethyan rifting; Ornon Fault; Belledonne Fault; Seismites; Spineless faults; Early cementation; Paleoearthquakes;