طراحی فاکتوریل

در این صفحه تعداد 787 مقاله تخصصی درباره طراحی فاکتوریل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طراحی فاکتوریل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طراحی فاکتوریل; Sodium carboxymethylcellulose (PubChem CID: 23706213); Progesterone (PubChem CID: 5994); Tween 80 (PubChem CID: 5281955); Zinc acetate dihydrate (PubChem CID: 2724192); Aluminum sulfate (PubChem CID: 24850); Amidated pectin; NaCMC; Microspheres; Colon-tar
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طراحی فاکتوریل; biotechnology; formulation; HPLC; multivariate analysis; oxidation; factorial design; protein aggregation; protein formulation; proteins; stability; AC; acceptance criterion; Buff; buffer concentration; CQA; critical quality attribute; CI; confidence inte