سیستم کشاورزی

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره سیستم کشاورزی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیستم کشاورزی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم کشاورزی; DOK; long-term system comparison of bio-Dynamic, bio-Organic, and Conventional farming; ZOFE; Zurich Organic Fertilization Experiment; BIOORG1, BIOORG2; bio-organic farming systems with half and full fertilization levels, respectively; CONFYM2; convention
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم کشاورزی; Agriculture; CAPRI; Climate change; Environmental impact; Farming system; FSSIM; Integrated assessment; INTEGRATOR; Model linkage; N emission; Price change; Scenarios; SIMPLACE; Technological change