محاکمه میدان

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره محاکمه میدان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI محاکمه میدان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاکمه میدان; a.i.; active ingredient; DM; dry matter; EO; essential oil; FM; fresh matter; LAI; leaf area index; R:FR; red:far-red ratio; SPAD; soil & plant analyzer development; Medicinal and aromatic plants; Field trial; Light reduction; Biomass yield;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: محاکمه میدان; BEA; benzene:ethanol:ammonium hydroxide (90:10:1 v/v/v); CEF; chloroform:ethyl acetate:formic acid (5:4:1 v/v/v); Chl; chloroform; Ctc; carbon tetrachloride; Dcm; dichloromethane; Dee; diethyl ether; DMSO; dimethyl sulphoxide; EMW; ethyl acetate:metha