فیشر

در این صفحه تعداد 23 مقاله تخصصی درباره فیشر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فیشر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیشر; 3α5αNS; 3α5α-reduced neurosteroids; ACSF; artificial cerebrospinal fluid; BIC; bicuculline; CORT; corticosterone; FIN; finasteride; GABAAR; GABAA receptor; FIS; Fischer; GABA; γ-aminobutyric acid; GBZ; gabazine; GC; glucocorticoids; HPA; hypothalamic
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فیشر; Hepatocellular death; PTEN; PUMA; TIGAR; Fructose-2,6-bisphosphate; LE; Long-Evans; PTEN; phosphatase and tensin homologue deleted on chromosome 10; F; Fischer; SD; Sprague-Dawley; PUMA; p53 upregulated modulator of apoptosis; TIGAR; Tp53-induced glyc